Vašíček a partneři s.r.o., advokátní kancelář

… protože právo nás baví.

Pro mnohé je právo překážkou a zdrojem komplikací. My v něm naopak vidíme příležitost, inspiraci a prostředek pro tvůrčí a efektivní prosazení zájmů a potřeb svých klientů. Vnímáme právo jako svět pro odvážné, kreativní a odhodlané — a právě takoví jsme, když hledáme spolehlivé a osvědčené, ale i nové a neprobádané cesty k řešení problémů. Věříme, že odbornost v právu je jen polovinou úspěchu. Pokládáme za neméně důležité proniknout hluboko do individuálních potřeb klienta a pochopit je v jejich celé šíři — nejen právní, ale i ekonomické, organizační a osobní.

Naše právní služby jsou vždy provázány s ostatními potřebami klienta tak, aby s nimi tvořily harmonický celek. Vycházíme z pochopení souvislostí a z potřeby celostních řešení. Není tedy důležité, zda potřebujete jen vyřešit letitý soudní spor a nebo zpracovat komplexní korporátní agendu. V každém případě se setkáte se vstřícností a širokým pochopením svého problému a potřeb. Zjistíte, že Vám právo představíme jako nástroj, který Vám umožní být úspěšnější než kdy dříve — protože právo nás baví.
Vašíček a partneři s.r.o., advokátní kancelář, IČ:29307601, DIČ:CZ29307601, společnost zapsána v OR u Krajského soudu v Brně, oddíl C, sp. zn. 73100

O kanceláři . Náš tým . Kontakty . Cenová politika . Speciální nabídky . Publikační činnost . Kariéra . Naši partneři .